Masaż lomi lomi nui

Czujesz napięcia i sztywność w ciele?

Zmagasz się z bólem przewlekłym i jest on nieodłącznym towarzyszem Twojego życia?

Potrzebujesz relaksu i odpoczynku po stresującym dniu?

Masz problem ze snem?

Chcesz dać swojemu ciału dobry, kojący dotyk?

Rozbiegane myśli wciąż się kłębią i brakuje Ci jasności?

Jeśli w którymś pytaniu odnalazłeś/odnalazłaś siebie, zapraszam. Będzie to wspaniałe spotkanie.

Masaż lomi lomi nui to rytuał, dzięki któremu możemy połączyć się z naszą wewnętrzną mądrością i odkrywać drogę do uzdrowienia.

Kolebką masażu świątynnego są Hawaje. Hawajczycy wierzyli, że ciało choruje z powodu nagromadzonych napięć, blokujących swobodny przepływ. Wchodząc w stan głębokiego relaksu otwieramy się na najwyższe dobro i z zaufaniem podążamy za wszystkim, co się w nas pojawia. Wyłania się również przed nami przestrzeń do transformacji i pożegnania niewspierających schematów i prawd.

Masaż wykonywany jest dłońmi i przedramionami przy użyciu ciepłego oleju. Obejmuje całe ciało, z wyłączeniem miejsc intymnych. Długie, płynne ruchy, a także elementy rotacji i delikatnego są w łagodny sposób odprężają mięśnie i pomagają uwolnić skumulowany stres. Wszystko po to, aby warstwa po warstwie zdjąć zbrojenie utworzone z zamkniętych w ciele emocji, trudu i bólu. Już czas, aby pozwolić im odejść.

Czas trwania: 90 min, Cena 280 zł / 120 min, Cena 340 zł

Najczęstsze pytania:

Czy muszę się jakoś przygotować do masażu?

Pamiętaj, że masaż jest dla Ciebie, a nie Ty dla masażu. Nie musisz w żaden specjalny sposób przygotowywać się do zabiegu. Zadbaj o swój wewnętrzny spokój-zgodnie z Twoimi zasobami i możliwościami. Wycisz telefon, nie spiesz się, nie planuj stresujących aktywności tuż po. Zalecane jest jednak, aby przez około półtorej godziny przed masażem zrezygnować z jedzenia ciężkich i obfitych posiłków.

Czy muszę zabierać coś ze sobą?

Nie. Zadbam o wszystko, co potrzebne do przeprowadzenia zabiegu, a także o rzeczy przydatne po. Ręczniki, kosmetyki do zmycia ewentualnego makijażu, żel pod prysznic, kosmetyki do włosów i suszarka-wszystko jest na miejscu. Nie musisz dźwigać ciężkiej torby

Czy masowane jest całe ciało?

Rytuał lomi lomi nui obejmuje całe ciało, z wyłączeniem miejsc intymnych. Podczas masażu przykrywam Cię dużym ręcznikiem i odsłaniam część, którą w danej chwili masuję. Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa jest na pierwszym miejscu.

Czy masaż jest bolesny?

Nie. Masaż ma służyć odprężeniu, wyciszeniu i rozluźnieniu. Jest to intensywny zabieg, ale w stu procentach bezbolesny. W każdej minucie skupiam się na Twoim komforcie i podążam za Twoimi indywidualnymi potrzebami. Jeśli danych ruch jest dla Ciebie nieprzyjemny, możesz w każdej chwili mi o tym powiedzieć.

Jakie kosmetyki są używane?

Do masażu całego ciała używam olejów-migdałowego, z pestek winogron lub sezamowego.
Twarz masuję za pomocą oleju z opuncji figowej lub serum olejowego z zaufanej firmy. Używam tylko naturalnych kosmetyków, doskonale pielęgnujących skórę.

Lomi lomi nui:
Głęboko rozluźniający masaż całego ciała (z wyłączeniem miejsc intymnych). Stanowi połączenie długich płynnych ruchów z elementami rozciągania i rotacji. Dzięki syntezie delikatności i precyzji uwalnia ciało od nadmiernych napięć, przywraca elastyczność i prawidłowy przepływ w ciele.

90 min/280 zł
120 min/340 zł

Lomi terapeutyczny masaż twarzy:
Głęboko relaksujący masaż obejmujący obręcz barkową, twarz i głowę. Łączy elementy rozluźniania powięziowego, akupresury i sekwencje długich ruchów przedramion. Odpręża mięśnie, w których często kumuluje się długotrwały stres, dzięki czemu wpływa dobroczynnie na cały organizm.

60 min/180 zł

Kurs masażu dla par

Kurs, dzięki któremu poznacie podstawy masażu relaksacyjnego, a także dowiecie się jak stworzyć niezwykłą przestrzeń, która zapewni maksimum odprężenia i regeneracji. Wszystko po to, aby móc obdarować bliską osobę rytuałem niczym z najlepszego spa. Wybierz najdogodniejszą opcję-spotkanie na żywo lub kurs online.