Mam na imię Ania i dzielę się ze światem dobrym dotykiem lomi lomi nui.

Moim marzeniem jest to, aby każdy z nas zauważał swoje ciało i troszczył się o nie z należytym szacunkiem, w atmosferze miłości i pełnej akceptacji.

Wszystko to, co działo się u mnie w ciągu 10 lat, cała moja praca zawodowa, zaprowadziła mnie tutaj- do krainy dotyku. Przez długi czas byłam związana ze sportami siłowymi. Trening był nieodłącznym elementem mojego życia. Chciałam być silna, waleczna, nieugięta. Pracowałam jako trenerka personalna i na tym budowałam swoją tożsamość. Nie wzięłam pod uwagę możliwości, że moje ciało powie mi: “Dosyć! Już tak nie chcę.” Choć nie była to terapia szokowa, a długi proces, przygotowując się do napisania tego tekstu, miałam w planie oddzielić grubą kreską to, co ciężkie i nieaktualne, od tego, co dziś. A dziś jest lekko, swobodnie i w przepływie.

Kiedyś ciało było narzędziem do spełniania moich nakazów → dziś jest moim doradcą i przyjacielem.

Kiedyś trening był obowiązkiem → dziś jest czystą radością.

Kiedyś zmęczenie było nic nieznaczącym sygnałem dziś to ważna wskazówka, aby odpocząć.

Zrozumiałam, że nie chcę już odrywać się od tej historii i tych przeżyć. Biorę je z wdzięcznością i wiem, że moja ścieżka jest dokładnie taka, jaka ma być. Dzięki temu, co trudne i chropowate mogę docenić lekkość. A dzielenie się dotykiem jest wspaniałym zwieńczeniem tej drogi do delikatności, uważności i mocy. Głęboko wierzę, że każdy tę moc w sobie ma i jest ona zapisana w ciele. Pod warstwą oczekiwań, presji, osądów i barier jest czysta, najprawdziwsza moc. Naszym zadaniem jest do niej dotrzeć i tu przychodzi z pomocą masaż lomi lomi nui.

Lomi lomi nui:
Głęboko rozluźniający masaż całego ciała (z wyłączeniem miejsc intymnych). Stanowi połączenie długich płynnych ruchów z elementami rozciągania i rotacji. Dzięki syntezie delikatności i precyzji uwalnia ciało od nadmiernych napięć, przywraca elastyczność i prawidłowy przepływ w ciele.

90 min/280 zł
120 min/340 zł

Lomi terapeutyczny masaż twarzy:
Głęboko relaksujący masaż obejmujący obręcz barkową, twarz i głowę. Łączy elementy rozluźniania powięziowego, akupresury i sekwencje długich ruchów przedramion. Odpręża mięśnie, w których często kumuluje się długotrwały stres, dzięki czemu wpływa dobroczynnie na cały organizm.

60 min/180 zł

Kurs masażu dla par

Kurs, dzięki któremu poznacie podstawy masażu relaksacyjnego, a także dowiecie się jak stworzyć niezwykłą przestrzeń, która zapewni maksimum odprężenia i regeneracji. Wszystko po to, aby móc obdarować bliską osobę rytuałem niczym z najlepszego spa. Wybierz najdogodniejszą opcję-spotkanie na żywo lub kurs online.