Lomi terapeutyczny masaż twarzy

Czujesz napięcia i sztywność w karku, szyi lub żuchwie?

Potrzebujesz relaksu i odpoczynku po stresującym dniu?

Chcesz dać swojemu ciału dobry, kojący dotyk?

Rozbiegane myśli wciąż się kłębią i brakuje Ci jasności?

Chcesz w nieinwazyjny sposób spłycić zmarszczki mimiczne?

Chcesz nadać cerze blask i świeży wygląd?

Jeśli w którymś pytaniu odnalazłeś/odnalazłaś siebie, zapraszam. Będzie to wspaniała godzina.

Gdybym miała opisać jednym zdaniem lomi twarzy, powiedziałabym: jest to opowieść o spokoju. Mimo, że rytuał dotyczy obręczy barkowej, twarzy i głowy, nieustannie odwołuję się do całości i obejmuję uważnością całe ciało. Są tutaj zarówno długie, płynne ruchy przedramionami, jak i precyzyjna praca skupiona na konkretnych punktach. Dzięki temu połączeniu mamy szansę ofiarować ciału głębokie wyciszenie i zaprosić je do odnowienia zasobów witalności.

Czas trwania: 60 min, Cena 180 zł

Najczęstsze pytania:

Czy muszę się jakoś przygotować do masażu?

Pamiętaj, że masaż jest dla Ciebie, a nie Ty dla masażu. Nie musisz w żaden specjalny sposób przygotowywać się do zabiegu. Zadbaj o swój wewnętrzny spokój-zgodnie z Twoimi zasobami i możliwościami. Wycisz telefon, nie spiesz się, nie planuj stresujących aktywności tuż po. Zalecane jest jednak, aby przez około półtorej godziny przed masażem zrezygnować z jedzenia ciężkich i obfitych posiłków.

Czy muszę zabierać coś ze sobą?

Nie. Zadbam o wszystko, co potrzebne do przeprowadzenia zabiegu, a także o rzeczy przydatne po. Ręczniki, kosmetyki do zmycia ewentualnego makijażu. Nie musisz dźwigać ciężkiej torby 😊

Czy masowana jest tylko twarz?

Rytuał lomi twarzy obejmuje obręcz barkową, szyję, twarz i głowę. Z uwagi na wyjątkową strukturę masażu, odprężenie i rozluźnienie jest zauważalne w całym ciele.

Czy masaż jest bolesny?

Wyjątkowość tego rytuału polega na jego delikatności i powolności ruchów. Mamy szansę dzięki temu doświadczyć głębokiego spokoju i odprężenia. Absolutnie nie jest bolesny.

W jakiej pozycji wykonywany jest masaż?

Cały rytuał wykonywany jest w pozycji leżącej.

Czy masaż wykonywany jest w ubraniu?

Najwygodniej jest zdjąć w całości górną część garderoby. Dolną-dowolnie. Można zostawić, można zdjąć. Ważne, aby było nam wygodnie. Podczas masażu przykrywam Cię dużym ręcznikiem lub pareo.

Jakie kosmetyki są używane?

Olej z nasion dzikiej róży, olej z opuncji figowej lub olej jojoba to moje najczęstsze wybory przy masażu twarzy. Są lekkie, doskonale pielęgnują skórę i wykazują właściwości przeciwstarzeniowe.

Lomi lomi nui:
Głęboko rozluźniający masaż całego ciała (z wyłączeniem miejsc intymnych). Stanowi połączenie długich płynnych ruchów z elementami rozciągania i rotacji. Dzięki syntezie delikatności i precyzji uwalnia ciało od nadmiernych napięć, przywraca elastyczność i prawidłowy przepływ w ciele.

90 min/280 zł
120 min/340 zł

Lomi terapeutyczny masaż twarzy:
Głęboko relaksujący masaż obejmujący obręcz barkową, twarz i głowę. Łączy elementy rozluźniania powięziowego, akupresury i sekwencje długich ruchów przedramion. Odpręża mięśnie, w których często kumuluje się długotrwały stres, dzięki czemu wpływa dobroczynnie na cały organizm.

60 min/180 zł

Kurs masażu dla par

Kurs, dzięki któremu poznacie podstawy masażu relaksacyjnego, a także dowiecie się jak stworzyć niezwykłą przestrzeń, która zapewni maksimum odprężenia i regeneracji. Wszystko po to, aby móc obdarować bliską osobę rytuałem niczym z najlepszego spa. Wybierz najdogodniejszą opcję-spotkanie na żywo lub kurs online.