Domowe spa – masaż w roli głównej

Stworzony przez Ania Świtlikowska Kategorie: kurs
Lista życzeń Udostępnij
Udostępnij kurs
Page Link
Udostępnij na media społecznościowe

O kursie

W czasie kursu poznacie podstawowe ruchy masażu relaksacyjnego, dzięki którym będziecie mogli podarować sobie nawzajem głęboki relaks i odprężenie. W atmosferze spokoju i pełnej akceptacji będziecie zdobywać i doskonalić umiejętności, aby Wasz dotyk był pewny i dopracowany. Nauczycie się, jak tworzyć przestrzeń, która zaprasza spokój i lekkość. Spędzicie ze sobą wspaniały czas, pełen bliskości i czułości.

Czego się nauczę?

  • Podstawowych technik masażowych inspirowanych masażem lomi lomi nui
  • Jak rozpocząć i zakończyć ceremonię masażu
  • Jak przygotować się energetycznie i fizycznie do sesji masażu

Zawartość kursu

Domowe Spa – masaż w roli głównej

  • Zacznij tutaj
    02:22:48

Opinie i recenzje kursantów

Aktualnie brak opinii
Aktualnie brak opinii
Lomi lomi nui:
Głęboko rozluźniający masaż całego ciała (z wyłączeniem miejsc intymnych). Stanowi połączenie długich płynnych ruchów z elementami rozciągania i rotacji. Dzięki syntezie delikatności i precyzji uwalnia ciało od nadmiernych napięć, przywraca elastyczność i prawidłowy przepływ w ciele.

90 min/280 zł
120 min/340 zł

Lomi terapeutyczny masaż twarzy:
Głęboko relaksujący masaż obejmujący obręcz barkową, twarz i głowę. Łączy elementy rozluźniania powięziowego, akupresury i sekwencje długich ruchów przedramion. Odpręża mięśnie, w których często kumuluje się długotrwały stres, dzięki czemu wpływa dobroczynnie na cały organizm.

60 min/180 zł

Kurs masażu dla par

Kurs, dzięki któremu poznacie podstawy masażu relaksacyjnego, a także dowiecie się jak stworzyć niezwykłą przestrzeń, która zapewni maksimum odprężenia i regeneracji. Wszystko po to, aby móc obdarować bliską osobę rytuałem niczym z najlepszego spa. Wybierz najdogodniejszą opcję-spotkanie na żywo lub kurs online.