Krąży wiele niewspierających stereoptyów, które są swego rodzaju klatką dla mężczyzn. Komu z nas nie zdarzyło się usłyszeć:

„Chłopaki nie płaczą”

„Mężczyzna nie prosi o pomoc”

„Mężczyzna zawsze powinien dać radę”

Uważam to za krzywdzące i wcale nie dziwię się, że panom trudno dać sobie przyzwolenie na odczuwanie pełnego spektrum emocji i uczuć, bez oceniania i wartościowania. Czytając o lomi lomi nui, możemy trafić na treści mówiące o uwalnianiu skumulowanego stresu na poziomie komórkowym, zdejmowaniu warstwa po warstwie zbrojenia zbudowanego z nagromadzonych trudów. Wierzę, że może to budzić dyskomfort, bo tożsame jest z koniecznością konfrontacji z własnym wstydem i samoosądami.

Wiem, że masaż lomi lomi nui może dać dużo ukojenia i zdjąć wiele ciężarów-niezależnie od płci.

Jestem również przekonana, że każdy z nas potrzebuje poczuć się spokojnym i zaopiekowanym. W atmosferze całkowitej akceptacji łatwiej jest o odpuszczenie i tym samym-zaproszenie ciała do odnowienia zasobów witalności.

Masaż lomi lomi nui wykonywany jest bez bielizny. Części intymne przykryte są ręcznikiem przez cały czas trwania zabiegu. Pracując z obszarem bioder, dość kłopotliwe byłoby ciągłe omijanie majtek (i przerywanie ruchu, który w założeniu ma być długi i płynny).

Pytaniem, które często może pojawiać się jako to, blokujące mężczyzn przed przyjściem na lomi lomi nui, jest: A co z ewentualnym podnieceniem seksualnym?

Spieszę z odpowiedzią: „Nic”. Normalnym jest, że w stanie całkowitego odprężenia i relaksu, kiedy masażem usprawniamy krążenie krwi, może dojść do erekcji. Jest to fizjologia i nie ma powodu, aby nakładać na siebie kolejną warstwę wstydu. Masaż lomi lomi nui może pomóc w obudzeniu przepływu życiowej energii. Biodra, dolna część brzucha, odcinek lędźwiowy kręgosłupa-to tam mieści się centrum naszej witalności-centrum sakralne. Doświadczając pracy z tym obszarem możemy poczuć przypływ mocy. W naszych rękach jest decyzja, gdzie tę moc ulokujemy. Niech szacunek do terapeuty i pierwotna intencja spotkania będzie drogowskazem.

Lomi lomi nui:
Głęboko rozluźniający masaż całego ciała (z wyłączeniem miejsc intymnych). Stanowi połączenie długich płynnych ruchów z elementami rozciągania i rotacji. Dzięki syntezie delikatności i precyzji uwalnia ciało od nadmiernych napięć, przywraca elastyczność i prawidłowy przepływ w ciele.

90 min/280 zł
120 min/340 zł

Lomi terapeutyczny masaż twarzy:
Głęboko relaksujący masaż obejmujący obręcz barkową, twarz i głowę. Łączy elementy rozluźniania powięziowego, akupresury i sekwencje długich ruchów przedramion. Odpręża mięśnie, w których często kumuluje się długotrwały stres, dzięki czemu wpływa dobroczynnie na cały organizm.

60 min/180 zł

Kurs masażu dla par

Kurs, dzięki któremu poznacie podstawy masażu relaksacyjnego, a także dowiecie się jak stworzyć niezwykłą przestrzeń, która zapewni maksimum odprężenia i regeneracji. Wszystko po to, aby móc obdarować bliską osobę rytuałem niczym z najlepszego spa. Wybierz najdogodniejszą opcję-spotkanie na żywo lub kurs online.