Połącz się z uzdrawiającą mocą pola swojego serca

Lomi to przytulenie i objęcie człowieka w całości. To dobry dotyk, który koi i wycisza. Moją intencją jest podarowanie Ci przestrzeni na połączenie się z samym sobą. Przestrzeni pełnej szacunku i akceptacji wszystkiego, co żywe.

Jestem Ania i obdarowuję uważnością

 

Mam na imię Ania i dzielę się ze światem dobrym dotykiem lomi lomi nui. Moim marzeniem jest to, aby każdy z nas zauważał swoje ciało i troszczył się o nie z należytym szacunkiem, w atmosferze miłości i pełnej akceptacji.

 

Lomi to przytulenie i objęcie człowieka w całości. To dobry dotyk, który koi i wycisza. Moją intencją jest podarowanie Ci przestrzeni na połączenie się z samym sobą. Przestrzeni pełnej szacunku i akceptacji wszystkiego, co żywe.

 

Dobre słowa od Klientów

Cudowny masaż Bardzo przyjemna i swobodna atmosfera miejsca, przemiła Ania i podgrzewamy stół do masażu – naprawdę wszystko na plus.”  

„Byłem dziś u Ani na masażu, ale jakim tam masażu, na cudownej podróży w kosmiczną otchłań przyjemności. Pełen relaks, wspaniała rozmowa i pyszna herbata… Taki komplet wrażeń wart jest wiele…wdzięczności za prawdziwe zaangażowanie, co doskonale da się wyczuć.”

„Masaż Lomi u Ani to taki czuły dotyk, którego podświadomie pragnie każdy człowiek. Mimo wielu niedoskonałości, które widzę w swoim ciele na co dzień, podczas masażu u Ani czułam pełną akceptację w każdej sekundzie masażu.”

„Masaż u Ani był dla mnie wspaniale spędzonym czasem, poczułam łagodność, lekkość w ciele i głębokie odprężenie. Gołym okiem widać, że Ania do każdego masażu i do każdej osoby podchodzi w bardzo indywidualny sposób. Masaż u Ani to jak wspaniałe otulenie, poczułam się zaopiekowana i w najlepszych rękach. Polecam każdemu z całego serca. No i ogromny plus za przepyszną herbatę!”

„Najprzyjemniejszy dotyk jakiego doznałam. Zawsze miałam poczucie że najlepszy masaż to taki mocny, silny z dużym naciskiem. Ania odczarowała, zmieniła moja perspektywę. Czułam się totalnie zaopiekowana i przytulona. Każde zatrzymanie ruchu było wprost magiczne. Niby nic się nie działo a tak wiele się działo. Atmosfera i przestrzeń, którą stworzyła dla mnie Ania była wyjątkowo uspokajająca, pozwoliła mi naprawdę odpocząć, być tu i teraz. Po masażu czułam się przez jakiś czas jak w transie… lekko, oderwana od rzeczywistości. Podczas masażu przyszła do mnie refleksja, że spokój i rozluźnienie można uzyskać dzięki łagodności a nie koniecznie mocnym „środkom” tj. intensywne masaże, ćwiczenia czy chęć zrobienia czegoś. Można tak po prostu odpuścić i być. Wspaniale doświadczenie! Przypuszczam że słowami ciężko to oddać – tego trzeba po prostu doświadczyć na własnej skórze. Dziękuje Dziękuje za to ciepło od Ciebie Aniu.”

Blog  Harmonia Przepływu

Masaż lomi lomi nui wczoraj i dziś

Masaż lomi lomi nui wczoraj i dziś

Masaż lomi lomi nui wczoraj Masaż lomi lomi nui wywodzi się z Hawajów. Forma nui (w tłumaczeniu: wyjątkowy, ceremonialny, świątynny) była zarezerwowana dla kluczowych osób w społeczności i stanowił ważną część życia władców i innych osób pełniących wysokie funkcje...

Efekty masażu lomi lomi nui

Efekty masażu lomi lomi nui

Muszę przyznać, że jest to temat, który budzi we mnie potrzebę szerszego spojrzenia. Mając na uwadze historię masażu lomi lomi nui i jego pierwotne założenia, trudno mi wypunktować mierzalne efekty. Postaram się przedstawić swoją perspektywę. Kolebką masażu lomi lomi...

Lomi lomi nui:
Głęboko rozluźniający masaż całego ciała (z wyłączeniem miejsc intymnych). Stanowi połączenie długich płynnych ruchów z elementami rozciągania i rotacji. Dzięki syntezie delikatności i precyzji uwalnia ciało od nadmiernych napięć, przywraca elastyczność i prawidłowy przepływ w ciele.

90 min/280 zł
120 min/340 zł

Lomi terapeutyczny masaż twarzy:
Głęboko relaksujący masaż obejmujący obręcz barkową, twarz i głowę. Łączy elementy rozluźniania powięziowego, akupresury i sekwencje długich ruchów przedramion. Odpręża mięśnie, w których często kumuluje się długotrwały stres, dzięki czemu wpływa dobroczynnie na cały organizm.

60 min/180 zł

Kurs masażu dla par

Kurs, dzięki któremu poznacie podstawy masażu relaksacyjnego, a także dowiecie się jak stworzyć niezwykłą przestrzeń, która zapewni maksimum odprężenia i regeneracji. Wszystko po to, aby móc obdarować bliską osobę rytuałem niczym z najlepszego spa. Wybierz najdogodniejszą opcję-spotkanie na żywo lub kurs online.